1.     Posługę duszpasterską w lipcu prowadzi ks. Krzysztof Zieliński, proboszcz z Goczałkowa. W sprawach pilnych udzielenia sakramentu chorych czy pogrzebu proszę kontaktować się pod numerem 502127119.

2.     W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi w kościele w Lusinie o godz. 18:00.

3.     W I sobotę miesiąca i 13 lipca proszę Róże Różańcowe o odmówienie jednej części różańca przed mszą św.

4.     Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Mateusz Piotr Oliwa z Zielonej Góry i Marta Anna Pyrdziak z Ujazdu Górnego (3)

Wojciech Krzysztof Kielesiński z Końskie i Agnieszka Ewelina Świerk z Lusiny (3).

5.     Sprzątanie kościoła:

Udanin

30 czerwiec: Martyna Gozdek, Jadwiga Morawska, Ewa Korgól. Ofiara na kościół: Zdzisława Molendowska-Poprawa

7 lipiec: Wiesława Smoleń, Jadwiga i Monika Tyrolska

14 lipiec: Ewa Kowalczyk, Danuta Genowefa, Urszula Krzemińska. Ofiara na kościół: Genowefa Grzegżułka

21 lipiec: Gabriela Babula, Anna, Małgorzata Łabędzka.

28 lipiec: Helena, Małgorzata Pawłowska, Maria Syniawa. Ofiara na kościół: Halina Janiak

Lusina

30 czerwiec: Małgorzata Włodkowska, Janina Hucał, Mirosława Sułyk. Ofiara na kościół: Helena Baran

7 lipiec: Bożena Dziurla, Zofia Dąbrowska, Ewa Hucał

14 lipiec: Teresa Chałupińska, Bożena Kaczmarek, Renata Bratkowska

21 lipiec: Dorota Zazulińska, Marlena Nowek, Danuta Bojczuk

28 lipiec: Anna Woźnicka, Krystyna Chałupińska, Lila Staworowska. Ofiara na kościół: Bogdan Turczyk, Jan i Jarosław Fleszar, Józefa Kuleba

Piekary:

30 czerwiec: Mariusz Gacek

7 lipiec: Bożena Osińska

14 lipiec: Wioletta Partyka

21 lipiec: Marzena Kopeć

28 lipiec: Marianna Burzmińska. Ofiara na potrzeby kościoła: Stefania Staworowska.