1.Diecezjalne Studium Organistowskie w Świdnicy zaprasza kandydatów, którzy chcieliby zdobyć wykształcenie muzyczne, uprawniające do wykonywania zawodu organisty 14 września o godz. 10.00 w budynku parafii katedralnej.

Więcej informacji na www.studium.swidnica.pl

2.W piątek przypada po mszy św. nabożeństwo fatimskie w kościele w Udaninie o godz. 17:00.

3.Dożynki w Lusinie w sobotę o godz. 16:00.

4.Udanin. Po 10 września odbędzie się zbiórka na dalszy remont kościoła. Zbierać będą Grażyna Teleszko, Michał Fedorczak i Wiesław Kaczmarek. Proszę też o zebranie funduszy w lasku i Dziwigorzu. Jeżeli byłby ktoś chętny do zbierania pieniędzy prosimy, żeby się zgłosił.

5.Udanin.  Rozliczenie za sierpień.

6.Sprzątanie kościoła: Piekary: Monika Woźny. Udanin: Marianna Młynarczyk, Grażyna Zakrocka, Danuta Łabędzka. Lusina: Mateusz Rześniewicz, Teresa i Renata Wyrzychowska. Ofiara na kościół – Teresa Rześniewicz, Wiesława Gorczakowska.