1.              Za tydzień w niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. W tym tygodniu odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

2.              Od wtorku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe w miesiącu październiku. Zachęcam do odmawiania tej modlitwy szczególnie dzieci i młodzież przygotowujące się do sakramentów świętych. Proszę róże różańcowe, aby w niedziele przed mszą św. prowadziły różaniec.

3.              W sobotę przypada o godz. 9:00 msza św. wraz z różańcem dla róż różańcowych.

4.              Proszę o regularne wpłaty roczne za groby na cmentarzu, które wynoszą 30 zł za pojedynczy grób na rok a podwójny 60 zł. Apeluję o zachowanie czystości wokół grobów. Cmentarz jest miejscem świętym jak kościół, dlatego należy zachować szczególną kulturę i uwagę.

5.              Ogłoszenie Policji.

6.              Sprzątanie kościoła: Piekary: Anna Jaworska. Udanin: Kazimiera Torończak, Lucyna Papież, Tamara Tomaszewska. Lusina: Katarzyna Kmiecik, Czesława Kopeć, Krystyna Nowosielska.  Ofiara na kościół – Rafał Nowosielski, Stanisława Szajda.