1.              Tydzień temu do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebrano kwotę pieniężną i przekazano na ten cel. Bóg zapłać ofiarodawcom.

2.              Przypominam, że msza św. o godz. 12:00 w Udaninie jest mszą szczególnie dla dzieci i młodzieży przygotowujących się do sakramentu I Komunii i bierzmowania.

3.              Są już dostępne do pobrania kartki na wypominki. Wypełniamy imiona w mianowniku najlepiej drukowanymi literami oraz adres. Kartki bez adresu będą czytane na końcu.

4.              Ogłoszenie w kościele w Udaninie: w tym tygodniu został zawieziony do artysty obraz św. Jana Pawła II w celu nałożenia kolejnej ostatniej już warstwy utrwalającej.

5.              Ogłoszenie w kościele w Udaninie i Lusinie: przypominam i proszę o regularne wpłaty rocznych za groby na cmentarzu.

6.              Sprzątanie kościoła: Piekary: Bogusława Sypko. Udanin: Halina Sobczak, Małgorzata Majchrzak, Maria Wereszczyńska. Lusina: Barbara Korgól, Elżbieta Żoch, Gabriela Zator.