1.              W tygodniu trwa modlitwa wypominkowa po każdej mszy św. Poza wypisaniem kartki wypominkowej wypada jeszcze przyjść na modlitwę. Można zauważyć corocznie, że podczas modlitwy wypominkowej jest w kościele zaledwie kilka osób.

2.              Udanin i Lusina. Przy sprzątaniu grobów proszę śmieci z grobów wrzucać do kontenera po wcześniejszym zgnieceniu i złożeniu, jeżeli są to kwiaty bądź plastiki.

3.              Lusina. W dniu Wszystkich Świętych do puszki zbierane były pieniążki na wywóz nieczystości z cmentarza w Lusinie. Zebrano na ten cel kwotę w wysokości 1.211,10 zł. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom. 17 listopada 2019 r. (niedziela) o godz.12 00   nastąpi otwarcie budowy Ściany Pamięci w świetlicy wiejskiej w Lusinie. W roku 2019 przypada 630-lecie rodzin lusińskich pochodzących z kresowych miejscowości Ciemierzyńce i Wicyń oraz sąsiednich miejscowości Dunajów i Białe, a które przesiedlone w 1945 r. do Lusiny przyjęły zasadę życia, którą oddają słowa Pastorellego: „Gdzie Bóg nas posłał, tam mamy kwitnąć”. Ściana Pamięci ma oddawać tę drogę ku współczesności. Serdecznie zapraszam w imieniu Organizatorów Pani Sołtys, Pana Radnego do udziału w tej uroczystości. Ponadto organizatorzy tego przedsięwzięcia zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mają jeszcze w domach ciekawe pamiątki, fotografie, medale, odznaczenia, wspomnienia, które warto zamieścić na takiej ścianie proszą o ich przekazywanie. Będą robione kopie. Wszystkie te cenne rzeczy będą zamieszczone w gablotach lub antyramach.

4.              Sprzątanie kościoła: Piekary: Bronisława Garwol. Udanin: Iwona Morawska, Paulina Kowalczyk, Barbara Wołosińska. Lusina: Józefa babiarz, Małgorzata Bojczuk, Agata Podsiedlik. Ofiara na kościół: Stanisława Flaman, Jan Bojczuk.