1.            Dzisiaj odbywa się zapowiadana tydzień temu zbiórka do puszki na rzecz Niepublicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej Caritas Diecezji Świdnickiej w Świdnicy.

2.            Dzisiaj spotkanie kandydatów do bierzmowania po mszy św. o godz. 12:00 w kościele w Udaninie.

3.            Lusina. Dzisiaj odbędzie się zapowiadane otwarcie Ściany Pamięci w świetlicy, na które w imieniu organizatorów zapraszam. Ponadto organizatorzy przypominają o dawne pamiątki, fotografie z tamtych lat o przekazanie w celu zrobienia kopii i zamieszczenia na ścianie pamięci.

4.            Sprzątanie kościoła: Piekary: Iwona Wierzbicka. Udanin: Dorota Biernat, Danuta Bratkowska, Aneta Makówka. Ofiara na kościół: Teresa Ryczek, Danuta Szlempo. Lusina: Grażyna Lipińska, Stanisława i Magdalena Niemiec.