18 kwietnia 2024

1.            Zachęcam do uczestnictwa we mszach św. gregoriańskich za św. ks. kan. Andrzeja Garnka, który przez 30 lat był proboszczem w tej parafii.

2.            Udanin. Ofiary pieniężne na remont ściany kościoła od strony Urzędu Gminy będą zbierane w niedzielę po 16 i 25 każdego miesiąca przy kościele. Nie będą zbierane po domach ze względu na negatywną krytykę wobec osób zbierających. Prosimy mieszkańców od numeru 4 do 14 z Udanina o zakup choinek do kościoła a grupę dekoracyjną o wystrój świąteczny jak to odbywa się co roku. Dziękuję wszystkim osobom, które brały udział w pracach porządkowych i przycinaniu drzew na cmentarzu.

3.            Sprzątanie kościoła: Piekary: Jolanta Kołkowska. Udanin: Zuzanna Rodak, Halina Homoncik, Julia Mikulska, Alicja Prokopowicz. Ofiara na kościół: Janina Rosa, Antonina Strączak. Lusina: Maria Koruba, Katarzyna Drożdż, Maria Zator. Ofiara na kościół: Adam Wierzbicki, Zbigniew Chomycz, Iwona Zator.

Czwartek, III Tydzień Wielkanocny