wtorek,

1.            W zakrystii są małe i duże świece Caritas do nabycia. Również można zakupić kalendarze na przyszły rok.

2.            Jeżeli są osoby, które chciałyby się jeszcze zaopatrzyć w opłatki, to są dostępne w zakrystii.

3.            Proszę grupy dekoracyjne o wystrój świąteczny kościoła na święta Bożego Narodzenia.

4.            Udanin. Proszę z cmentarza w tym tygodniu usunąć zwiędłe chryzantemy, gdyż będą one wywiezione. We wtorek w godzinach 8:00-14:00 będzie wycinka dwóch drzew w alei głównej. Cmentarz w tych godzinach będzie zamknięty. Osoby, które mają groby w pobliżu drzew proszę o zebranie pieniędzy i pokrycie wycinki.

5.            Sprzątanie kościoła: Udanin: Teresa Ratajczak, Teresa i Monika Perec. Ofiara na kościół: Krzysztof Urbańczyk, Sławomir Kwieciński. Lusina: Ewa Pawlus, Czesława Kopeć, Edyta Wilk, Katarzyna Kmiecik, Krystyna Nowosielska, Marta Kowalska, Elżbieta Makara, Izabela i Krystyna Starczewska. Ofiara na kościół: Stanisława Makara, Maria Konrad.