Dzisiaj jest

poniedziałek,
18 października 2021

(291. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
517

Wyszukiwanie

Statystyki

Brak własnych statystyk

 

          1.            Tydzień temu odbyła się zbiórka pieniężna do puszek na misje. Z całej parafii zebrano 1.160 zł i przekazano na ten cel. Bóg zapłać ofiarodawcom.

 

          2.            Dzisiaj o godz. 12:00 w kościele w Udaninie będziemy gościć bpa Ignacego Deca, który odprawi mszę św. w intencji Parafian. Po mszy św. o godz. 14:00 odbędzie się Opłatek w Szkole Podstawowej. Dowóz na miejsce odbędzie się dzięki uprzejmości Mieczysława Kruka w następującym porządku:

 

Lasek – 13:30

 

Bartoszówek – 13:25

 

Dębnica – 13:35

 

Lusina – 13:40

 

Piekary - 13:45

 

Dziwigórz – 13:50.

 

          3.            Udanin. Zakończyła się kolęda. Dziękuję wszystkim, którzy przyjęli błogosławieństwo domu i mieszkańców, dziękuję za życzliwość, wspólne rozmowy, gościnność i ofiary. Jeżeli ktoś w tym czasie był nieobecny i chciałby, aby odbyła się wizyta duszpasterska, to proszę się zgłosić w tym tygodniu.

 

          4.            Sprzątanie kościoła: Udanin: Małgorzata Kwiatek, Aleksandra Pokorska-Czurko, Anna Rzepa. Lusina: Katarzyna Mazur, Bożena Szczepanowska, Krystyna Głąb. Ofiara na kościół: Edward Hawro. Piekary: Klaudia Rychel. Ofiara na kościół: Krystyna Glazer.

Święta

Poniedziałek, XXIX Tydzień zwykły
Rok B, I
Święto św. Łukasza, ewangelisty

Sonda