1.            Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa szczególnie dzieci i młodzież.

2.            Udanin. Serdecznie dziękuję za dekorację wielkopostną grupie dekoracyjnej.

3.            Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę. W tym tygodniu odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

4.            Radny RG Krzysztof Dziurla informuje, że lista wyjeżdżających do Lwowa jest już zamknięta i kończą się też zapisy na dwudniowy wyjazd do Zakopanego i Wadowic. Zaliczki bezzwrotne w wysokości 100 zł należy wpłacać do końca marca 2020 r. Na wyjazd do Wilna są jeszcze wolne miejsca.

5.            Sprzątanie kościoła: Udanin: Elżbieta Mikła, Wiesława Choroś, Beata Łukaszewska. Piekary: Czesława Gądek. Bartoszówek: Anna Przepłata, Krystyna i Jolanta Chodorowska. Ofiara na kościół: Mieczysław Przepłata.