1.            Dzisiaj przed kościołem jest zbiórka do puszki na misje w Afryce.

2.            Zakończyliśmy rekolekcje wielkopostne. Dziękuję wszystkim za uczestnictwo, modlitwę i złożone ofiary. Trwa akcja zbiórki pieniężnej na krzyż adoracyjny, która jest przeprowadzana podczas każdej Drogi krzyżowej. Wygląd proponowanego krzyża o wysokości 156 cm jest zamieszczony w gablotce przed kościołem. Przypominam również o zbiórce jakichkolwiek wyrobów woskowych w zakrystii.

3.            Drogę krzyżową proszę, aby w kościołach przygotowały rozważania i poprowadziły dzieci.

4.            Udanin. 11 marca odbędzie się zbiórka pieniężna na remont elewacji kościoła w Udaninie przez Michała Fedorczaka, Wiesława Kaczmarka i Grażynę Teleszko (na osiedlu). Chętnych do pomocy zapraszamy do współpracy.

5.            Piekary. Został oddany do renowacji kielich mszalny. W ramach jałmużny wielkopostnej zachęcam do zbiórki ofiar na ten cel i przekazanie Bronisławie Garwol. Dziękuję za dotychczasowe zebrane pieniądze na ten cel.

6.            Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

Sprzątanie kościoła: Udanin: Grażyna Bańkowska, Jolanta Duchnik, Justyna Komosa. Ofiara na kościół: Elżbieta Tesznar, Stanisława Kistella, Wanda Misztur. Piekary: Urszula Jamik. Bartoszówek: Barbara Wilczak, Ewa Zielona, Mirosława Rześniewicz. Ofiara na kościół: Stefania Szymkiewicz.