sobota,

1.            Drogę krzyżową proszę, aby w kościołach przygotowały rozważania i poprowadziły Róże Różańcowe.

2.            Udanin, Lusina: ofiary pieniężne na zapowiedziany zakup krzyży adoracyjnych można wpłacać na konto parafialne o numerze 80 9589 0003 0396 1681 2000 0010 z dopiskiem w tytule przelewu: na krzyż.

3.            Sprzątanie kościoła: Udanin: Elżbietą Janiszewska-Ferenc, Małgorzata Dopart, Urszula Rogoża. Ofiara na kościół: Barbara Kawalec. Piekary: Teresa Sowiak. Lusina: Patrycja i Dorota Ciarkowska, Agata Podsiedlik, małgorzata, Józefa, Bożena babiarz, Anna Żoch, Magdalena Rasała, Urszula, Bartłomiej Młynarczyk, Piotr Zator, Elżbieta Żoch, Barbara Korgul, Lidia Fleszar, Ewelina Plizga. Ofiara na kościół: Helena Szmuc, Jan Bojczuk, Stanisława Flaman.