1.            Z okazji uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Parafianom życzę błogosławionej nadziei, wiary i miłości, aby zagościła w każdym domu i utrwalała więzi rodzinne. W Bogu pokładamy nadzieję a „w Jego ranach jest nasze zdrowie” (Iz 53). Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym parafialnym Triduum Paschalnym, za przygotowaną Liturgię, dekorację świąteczną w kościele i aktywne zaangażowanie się w życie naszej wspólnoty parafialnej mimo obaw epidemii. Wasze świadectwo jest bardzo ważne dla Kościoła i naszej parafii oraz dla mnie. Z tego serdecznie osobiście Wam dziękuję. Osoby pozostające w domach, niech wiedzą, że codziennie przed ołtarzem i Najświętszym Sakramentem jest zanoszona modlitwa za całą parafię o ustrzeżenie nas od wszelkiego zła, choroby epidemii.

2.            Lusina. Proszę o odebranie i przekazanie egzemplarzy czasopisma „Różaniec”.

3.            Sprzątanie kościoła: Udanin: Jolanta Wargacka, Halina Radosz, Alicja Topolska. Ofiara na kościół:

4.            Irena Zarzycka, Lucjanna Wargacka, Teresa Zakowicz. Piekary: Grzegorz Drohomirecki.