1.            Ojciec Święty Franciszek przyjął rezygnację księdza biskupa Ignacego Deca z posługi biskupa świdnickiego i mianował biskupem diecezji świdnickiej bpa Marka Mendyka, dotychczasowego biskupa pomocniczego diecezji legnickiej. Jego zawołaniem są słowa: In Verbo Tuo, Domine (Na Twoje Słowo, Panie). Świdnicka Kuria Biskupia informuje, że kanoniczne objęcie diecezji przez nowego Biskupa Świdnickiego Marka Mendyka dokona się w uroczystość św. Wojciecha, 23 kwietnia br., zaś ingres – ze względu na obecną sytuację pandemii - zostaje przeniesiony na późniejszy czas. Lusina. Proszę o odebranie i przekazanie egzemplarzy czasopisma „Różaniec”.

2.            W piątek po mszy św. w kościele w Udaninie odbędzie się spotkanie z samymi rodzicami dzieci pierwszokomunijnymi. Obecność obowiązkowa.

3.            Sprzątanie kościoła: Udanin: Cecylia Filar, Anna Topolska, Grażyna Stawiarz. Ofiara na kościół: Józefa Jastrzębska. Piekary: Barbara Glazer. Bartoszówek: Bogumiła Dworak, Maria Łapczyńska, Barbara Waszczak. Ofiara na kościół: Władysława Król.