1.            W czwartek, 14 V br., z inicjatywy Ojca Świętego Franciszka i na prośbę Papieskiej Rady ds. Dialogu Międzyreligijnego, przypada dzień modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji ustania epidemii koronawirusa.

2.            W sobotę odbyła się uroczystość I Komunii Świętej. Zachęcam dzieci do uczestnictwa w białym tygodniu w nabożeństwach.

3.            13 maja rozpoczynamy cykl nabożeństw fatimskich w kościele w Piekarach, jednakże bez procesji.

4.            Sprzątanie kościoła: Udanin: Magdalena Łosejko, Józefa Piękoś, Anna Cieplik. Piekary: Barbara Hołodniuk. Ofiara na kościół: Krystyna Lechman. Bartoszówek: Anna i Agnieszka Horodyńska, Ewa Walkowicz. Ofiara na kościół: Katarzyna Synowiecka, Karolina Sęczyna.